
Плаваючі Бойли попап Фруктовий мікс 8мм Бойли Проф-Монтаж
- Готово до відправки
- Код: PU19420C70
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Плаваючі Бойли попап Фруктовий мікс 8мм Бойли Проф-Монтаж
POP-UPS Фруктові 8мм – виготовлені з високоякісної суміші на основі натуральних інгредієнтів і амінокислот. Асортимент налічує 25 перевірених смаків, здатних задовольнити потреби впродовж усього сезону риболовлі. Завдяки використанню бустерних атрактантів попап довгий час залишається привабливим для риби. POP-UPS ефективний як окремо, так і в поєднанні з іншими насадками.
Висока плавучість попапа дає змогу використовувати комбіновані презентації зі звичайними бойлами, пелетсом або натуральними насадками (кукурудзу, горох, тигровий горіх тощо), підіймаючи приманку над дном, що робить її привабливішою та помітнішою для риби та дає змогу робити власні смакові мікси. Як і будь-яка плавальна насадка POP-UPS дуже ефективний під час лову на чистому дні.
Яскраві кольори попапа містять у своєму складі UV-пігмент . Така насадка добре світиться в ультрафіолеті та здатна здивувати результативністю під час нічного лову насамперед коропа, ляща або амура.
| Країна-виробник товару | Україна |
| Розмір | |
| Розмір | 8 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Вид риби | Короп |
| Смак | Фруктовий мікс |
| Діаметр | 8 мм |
| Тип | Бойли |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип приманки | Плавающие Бойлы попап Фруктовый микс 8мм Бойлы Проф-Монтаж |
- Ціна: 125 ₴

